PLATBY, SLEVOVÉ KÓDY A FAKTURY

Jak vím, že jsou platby bezpečné?

Využíváme služby Komerční banky a.s., která podporuje nejvyšší standard zabezpečení 3-D Secure. Obchodník nemá přístup k informacím o platební kartě klienta, veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou. Cílem řešení je poskytnout zákazníkovi stejnou míru bezpečnosti jako při platbě v kamenném obchodě. Systém zabezpečených plateb 3-D Secure podporují obě největší karetní asociace VISA (Verified by VISA) a MasterCard (MasterCard SecureCode).

Jaké jsou podporované platební metody?

Platbu je v současné době možné provést platebními kartami VISA a MasterCard. Platby jsou zajištěny systémem 3-D Secure GP Webpay a banky Komerční banka a.s.

Jak probíhá platba za předplatné?

Kávové předplatné Inbox Coffee je placeno takzvanou metodou opakované platby. Nemusíte tedy nic předplácet a vždy platíte pouze za nejbližší objednávku podle zvoleného množství kávy a frekvence doručování. Částka za první objednávku je vám odečtena z platební karty v okamžiku dokončení výběru a koupě Vašeho kávového předplatného. Následně vám bude stejná částka automaticky odečtena z platební karty vždy až těsně před odesláním každé nové objednávky. Vaše předplatné můžete samozřejmě kdykoliv změnit, přerušit na 30 dní nebo také zcela ukončit.

Jak použiju slevový kód?

Slevový kód jednoduše zadáte po přihlášení v sekci Můj účet --> Platby. Stačí jej zkopírovat do příslušného pole a kliknout na tlačítko "Vložit". Sleva bude uplatněna automaticky při vaši nejbližší objednávce.

JAK TO FUNGUJE

Jak funguje kávové předplatné Inbox Coffee?

Stačí se zaregistrovat na našem webu, vybrat si kávu dle vaší chuti a nastavit základní preference předplatného. Sami si vyberete, v jakém množství a jak často od nás chcete kávu dostávat. Pražíme pro Vás vždy na objednávku ve 4 týdenních cyklech, ručně kávu zabalíme a následující den pošleme zdarma na Vaši adresu. Postaráme se o to, abyste Inbox Coffee dostávali spolehlivě a pravidelně až domů. Vaše předplatné můžete samozřejmě kdykoliv změnit, přerušit na 30 dní nebo také zcela ukončit.

Můžu svůj výběr kávy a preferencí flexibilně měnit?

Ano, před odesláním každé objednávky budete mít vždy dostatek času na změnu parametrů vašeho předplatného (výběr kávy, množství, doručovací adresa) nebo na jeho přerušení na 30 dní, pokud cestujete nebo máte třeba jen dostatek kávy.

Je kávové předplatné opravdu bez závazků?

Ano, předplatné Inbox Coffee vás k ničemu nezavazuje. Nejméně 48 hodin před odesláním každé objednávky vašeho aktivního předplatného vám vždy zašleme emailem upozornění o tom, kdy bude vaše káva odeslána a kdy budou odečteny peníze z vaší platební karty. Vždy tak máte možnost upravit parametry vašeho předplatného, předplatné přerušit na 30 dní nebo také zcela ukončit. Po dobu přerušení předplatného vám nebude káva zasílána a samozřejmě vám nebudou ani strhávány žádné peníze z platební karty.

Co znamená 100% garance spokojenosti?

Za kvalitu naší kávy ručíme, ale rozumíme, že každý může mít jiné chuťové preference. V případě jakéhokoliv problému stačí napsat na hello@inboxcoffee.cz, zaslat nám kávu zpět a my vám vrátíme celou zaplacenou částku.

Jaké jsou možnosti doručení a kolik to stojí?

Inbox Coffee vám doručíme vždy zdarma! Doporučené psaní zašleme až k vám domů, přičemž zásilku můžete samozřejmě průběžně sledovat. Pokud si nejste jisti, že budete doma, nechte si Inbox Coffee zasílat do práce. Stačí uvést v doručovací adrese také název firmy a kdokoliv z vašich kolegů nebo třeba recepční bude moct zásilku převzít.

VŠE O NAŠÍ KÁVĚ

Jak a kde vaši kávu pražíte?

Naši kávu si necháváme pražit ve skvělé pražírně Dos Mundos a můžeme vám tak garantovat vždy tu nejvyšší možnou kvalitu. V Inbox Coffee používáme světlý až střední tón pražení, díky němuž vynikne přirozená chuť kávy při zachování maximálního množství antioxidantů.

Jak zajišťujete férovou odměnu pro farmáře?

Každá naše káva má 100% dohledatelný původ a stojí za ní konkrétní lidé. Oceňujeme jejich práci a úsilí, které do kávy vkládají, a platíme těmto farmářům 3x – 10x více, než by dostali při přímém prodeji kávy na lokální komoditní burze. Na oplátku od nich vyžadujeme, aby se o svou kávu starali a její kvalita tak byla co nejlepší. U speciálních komodit jako je výběrová káva ani Fair Trade certifikace nemusí farmářům zajistit ceny, které dostanou za svou kávu zaplaceny od nás nebo jiných výběrovych pražíren (tzv. Direct Trade).

Můžu si u Vás nechat kávu také namlít?

Momentálně nabízíme naši kávu pouze v zrnkové formě, protože věříme, že není nad to si čerstvou kávu namlít těsně před tím, než si ji vychutnáte. Ale rozumíme, že jsou chvíle, kdy hraje důležitou roli čas a proto vám brzy nabídneme možnost nechat si kávu namlít na Váš oblíbený způsob přípravy.

Termín uzavření nejbližšího objednávkového cyklu: sobota 06. červenec. Naši kávu pro vás budeme pražit následující úterý a odesílat ve středu ráno.